Osiedle Niwa Głogów Małopolski – Rozpoczynamy przedsprzedaż!

Osiedle Niwa Głogów Małopolski.
Milo nam poinformować, że rozpoczynamy przedsprzedaż mieszkań nowej inwestycji przy ul. Chopina na Niwie.

Nowy projekt to nowoczesne, zamknięte osiedle dwulokalowych domów. W sprzedaży dostępne są dwa typy mieszkań: mieszkanie na parterze z ogródkiem oraz na piętrze z dwoma balkonami. Do każdego z mieszkań przynależą 2 miejsca postojowe. Lokalizacja Osiedla Niwa zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne do Rzeszowa ul. Warszawską. W promieniu 4 km znajduje się węzeł A4, a czas dojazdu do Strefy Ekonomicznej Jasionka wynosi poniżej 10 minut.

Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania w tym m.in. instalacja ogrzewania podłogowego na całości mieszkania!

Osiedle Niwa Głogów Małopolski

Osiedle Niwa to miejsce dedykowane przede wszystkim rodzinom. Praktyczne rozkłady mieszkań gwarantują wiele możliwości dowolnych aranżacji i zostały zaplanowane w taki sposób, by każdy mógł dopasować je „pod siebie”. By uniknąć typowych części wspólnych zaprojektowano osobne, niezależne wejścia do mieszkań!

Mieszkania na parterze są 3 pokojowe i mają powierzchnię 57,01 m2. Dostępne są w nich 2 sypialnie, salon z aneksem, łazienka, przedpokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Do mieszkania przynależy prywatny ogródek o pow. ok. 28 m2.

Mieszkania na piętrze to również 3 pokojowe lokale, które posiadają 62,60 m2 powierzchni. Znajdziemy tu 2 sypialnie, salon z aneksem, łazienkę, przedpokój oraz dodatkową powierzchnię na kondygnacji 0 jako wiatrołap. Każde z mieszkań posiada także przygotowaną i wyprowadzoną instalację fotowoltaiczną!

Ceny mieszkań w Osiedlu Niwa

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najważniejszych parametrów jest cena mieszkania. Dlatego też dla pierwszych osób, które dokonają zakupu wybranego mieszkania mamy specjalną ofertę przedsprzedażową:

Cena w przedsprzedaży (zarówno mieszkania na parterze jak i na piętrze) wynosi tylko 275 000 zł bez dodatkowych kosztów!

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży w celu pozyskania dodatkowych informacji i złożenia rezerwacji: 721 813 559, biuro@osiedleniwa.pl

Rate this post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.