Osiedle Niwa Głogów Małopolski – zobacz wnętrze mieszkania

Prężnie pracujemy nad rozpoczęciem budowy inwestycji Osiedle Niwa Głogów Małopolski. W międzyczasie przygotowaliśmy przykładowe wizualizacje wnętrz mieszkań na parterze z przynależnym ogródkiem. Zobacz przykładową aranżację naszego dolnego M!

Osiedle Niwa Głogów Małopolski mieszkania wizualizacje

Na początek zwizualizujmy jak wyglądać może najczęściej uczęszczane pomieszczenie, czyli salon połączony z aneksem kuchennym. Ta część w mieszkaniu zlokalizowanym na parterze mierzy ok. 20 m2 powierzchni. Bez problemu zmieści się tu aneks kuchenny zlokalizowany na jednej ścianie (na wizualizacji) lub większy wariant w postaci zabudowy w kształcie litery „L”.

Niezbędnym i jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego mieszkania jest stół. Dobrze, aby miejsce spożywania wspólnych posiłków i rodzinnych zabaw było dostosowane do potrzeb rodziny. Jak widzisz na zdjęciu – bez problemu zmieściliśmy 6 osobowy stół, który wcale nie przytłacza pomieszczenia. 4 lub 6 osobowy stół idealnie wpasowuje się w przestrzeń naszego mieszkania!

Mieszkania Osiedle Niwa Głogów Małopolski – aneks kuchenny + salon

Osiedle Niwa Głogów Małopolski – miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny!

Część salonowa to miejsce na kanapę, stolik kawowy i telewizor z szafką RTV.


Osiedle Niwa mieszkania– salon + aneks kuchenny

Nie mniej ważnym pomieszczeniem jest sypialnia. Przestronna i dobrze doświetlona korzystnie wpływa na samopoczucie i zastrzyk pozytywnej energii każdego poranka. Zwróć uwagę na duże okno balkonowe z widokiem na ogród!

Najważniejszym elementem każdej sypialni jest duże i wygodne łóżko małżeńskie. Nasza sypialnia ma powierzchnię ponad 10 m2 – bez problemu zmieścisz tu wygodne łoże i pojemną szafę.

Osiedle Niwa Głogów Małopolski – sypialnia

Drugi pokój – o pow. ok. 9 m2 – możesz zaaranżować na pokój dziecięcy, biuro domowe lub np. garderobę. Tak prezentuje się nasza propozycja z przeznaczeniem na „królestwo najmłodszego członka rodziny” :).


Mieszkania Osiedle Niwa – pokój

 I na koniec łazienka. Ponad 5,5 m2 powierzchni do dowolnej aranżacji:


Osiedle Niwa Głogów Młp– łazienka

Przygotowując koncepcję naszego osiedla i rzuty mieszkań kierowaliśmy się przede wszystkim względami praktycznymi. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w których zmieści się wszystko co potrzebne do życia każdej rodziny (m.in. stół, kanapa, stolik, duże łoże małżeńskie, szafy i przestronna łazienka). Jesteśmy dumni, że nam się to udało a powyższe wizualizacje tylko to potwierdzają!

W Twoje ręce oddajemy 57 m2 mieszkanie z prywatnym ogródkiem, które możesz zagospodarować bazując na powyższych wizualizacjach lub zupełnie inaczej – możliwości jest wiele, a przy projektowaniu mieszkań jedynym ograniczeniem jest kreatywność 🙂

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły naszej inwestycji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!
721 813 559 – biuro@osiedleniwa.pl

 

Rate this post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.